پرسنل زینو :
شروع فعالیت :

شرکت زینو فعالیت خود را در سال 1378 با نمایندگی انحصاری محصولات استدلر در استان البرز اغاز کرد و با اضافه کردن محصولات فکتیس ، نووس ، کنکو ، مپد و اونر سبد کالایی خود را افزایش داد . استقبال و حمایت همکارانمان باعث شد که سیاست تکمیل سبد محصولی در دستور کار زینو قرار بگیرد . زینو در سال 1388 تقریبا با تمام برند های مطرح و فعال در این صنعت همکاری داشت .

توسعه :

اکنون زینو با درخواست توسعه رسته فعالیت ؛ در کنارگسترش سبد محصول مواجه شد . رسته هنری ، کمک اموزشی ، فانتزی ، بازی و سرگرمی به زینو اضافه شد و زینو روز به روز سبد کالایی خود را تکمیل تر کرد و همزمان تعداد فروشگاه های همکار با زینو بیشتر شد . به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات ؛ تحقیق و مطالعه چگونگی افزایش رضایت مندی؛ در دستور کار قرار گرفت. تنوع سبد محصولی ، تغییر مکرر قیمت ها و اطلاع از وضعیت موجودی کالاها ؛ وجود بستری امن را برای اطلاع رسانی سریع موارد فوق؛ محرز کرد.

سند چشم انداز و دیجیتالی شدن :

زینو با یک شرکت بسیار معتبر و قوی در زمینه فناوری اطلاعات قراردادی منعقد نمود. نتایج یک سال تحقیق و بررسی برای موارد فوق منجر به سند چشم انداز زینو گردید. سایت زینو از جمله موارد مندرج دراین سند بود . برنامه نویسی سایت و فرایند زینو اغاز شد . 6ماه بعد ، سایت و فرآیند زینو رونمایی شد. اسقبال زیاد همکاران از سایت ،مسئولیت ما را سنگین تر کرد و برنامه توسعه سایت در دستور کار قرارگرفت . با ظرفیت جدیدی که توسط سایت ایجاد شد ،تعداد فروشگاه های جدید با زینو افزایش چشمگیری یافت واین انگیزه ای شد تا در کنار گسترش سبد کالا ، کیفیت و سرعت خدمات افزایش یابد . اینبار بازنگری درکارایی سخت افزار زینو و گسترش ناوگان حمل و نقل و برنامه ریزی و زمان بندی خدمات تحویل برای ارسال دقیق تر و منظم تر سفارشات در دستور کار قرار گرفت .

مسئولیت زینو :

رفع دغدغه تامین کالا با سبد کامل کالایی و بی نیاز کردن فروشگاه از مواجهه با طرف حساب بیشتر برای فروشگاه های همکار با زینو مهمترین رسالت زینو است لذا فروشگاه باید به جای اینکه بخشی از وقت و انرژی خود را صرف تامین کالا و تسویه با طرف حساب های متعدد کند ؛ تمام انرژی خود را صرف فروش و توسعه فروش نماید . زینو با فروشگاه های همکار به مثابه شرکایی می نگرد که آنها در خط مقدم فروش هستن و زینو به عنوان پشتیبان به انها خدمات رسانی می نماید . زینو همواره به ارتقا سطح کیفی و خدمات نوین به فروشگاهها می اندیشد و همواره در این مسیر مشغول بررسی و تحقیق است. ما مشتاقانه منتظر نظرات ارزشمند شما برای توسعه و بهتر شدن این خدمات هستیم

مدیر عامل :
  • محمدعلی زبرجدیان
مدیر فروش :
  • علیرضا قهرودی
مدیر رسانه :
  • علیرضا زبرجدیان : ۰۹۳۹۷۸۳۳۱۹۸
کارشناسان فروش :
  • محمدرضا نورعلی : ۰۹۱۲۴۶۱۷۷۹۸
  • رضا محمدقلی : ۰۹۱۲۹۴۱۲۸۳۳
  • حمیدرضا زبرجدیان : ۰۹۳۵۲۳۵۶۲۷۲
شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار ایران IRAN PENEX
شرکت در هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار ایران IRAN PENEX